כל הקורסים

בזום
אשה בכסא גלגלים בראיון

ממוני תעסוקה

גוף ציבורי המעסיק 100 ומעלה, צריך למנות "ממונה תעסוקה", ממונה תעסוקה הינו אדם האחראי לרכז את כל נושא העסקת אנשים עם מוגבלות בארגון, לדאוג להתאמת מקום העבודה, ולסייע למעסיק לעמוד בדרישות הדין.

בקרוב
מורה מדריכה ילדים קטנים

הנגשת המתמטיקה לגיל הרך

קורס יחודי המכשיר את הילד לחשיבה יצירתית, תוך הקניית כלים ושיטות חדשניות להוראת המתמטיקה לגיל הרך, תוך שילוב משחקי חקר ודיאלוג עם עולמו הפנימי של הילד.

היברידי

רכזי נגישות

כל גוף המספק שירות ציבורי ומעסיק 25 עובדים ומעלה, חייב למנות רכז נגישות. רכז נגישות הינו האדם הממונה על התאמות הנגישות בארגון.

בזום

יועצים לדיני נגישות

יועצים לדיני נגישות, מותאם למשפטנים. ההכשרה כיועץ לדיני הנגישות משלבת בתוכה ידע רחב בתחום דיני הנגישות, המאפשרת לעוסקים בה לשלוט ברזי התחום, לייעץ לחברות ולפרטים, לכתוב חוות דעת משפטיות בנושא ולייצג נאמנה את לקוחותיהם שהם אנשים עם מוגבלות, תוך עיצוב הפסיקה בישראל.

בזום
עובדים בהרצאה

הדרכת עובדים בנגישות

על נותן השירות הציבורי, החייב בביצוע התאמות נגישות לשירות, להנחות את צוות העובדים שתפקידם לספק את השירות ישירות לציבור, את הממונים הישירים עליהם וכן את "נושאי המשרה" על פי דין שתפקידם לספק שירות לציבור.

דיגיטלי

כללי הזהב לעסקת נדל”ן מוצלחת ובטוחה

הקניית כלים מקצועיים ושיטות פרקטיות לכל מי שעומד בפני ביצוע עסקת מקרקעין, מכירה או קניה של נכס.

היברידי

ליקויי בניה והנגשת מבנים

הקניית ידע בזיהוי ליקויי בניה, חריגות בנייה ועוד.
יישום חוקי התכנון והבניה, חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תקנות הנגישות והתקנים הישראליים הרלוונטיים.  

בקרוב
פתיחת מנעול באמצעות טלפון סלולרי

הגנת הפרטיות ואבטחת מידע

הזכות לפרטיות הינה אחת מזכויות האדם החשובות בישראל. עניינה של הזכות לפרטיות הינה בשמירה על האוטונומיה של האדם, בשמירה על צנעת חייו וענייניו האישיים.

בקרוב
האקר על רקע כחול

התמודדות עם איומי סייבר

לאורך השנים התגלתה עוצמת הנזק של הפשיעה הקיברנטית בעולם. גניבת מידע בעלות של מיליארדי דולרים, גרימת נזק בלתי הפיך לארגונים, תוך פגיעה באמינותן של המערכות. הנזק יגדל ביחס ישר להגדלת התלות בצורות המחשוב השונות.

דיגיטלי
כיסא גלגלים

מיצוי זכויות בביטוח הלאומי

המוסד לביטוח לאומי נוסד במטרה לפעול לצמצום הפערים הכלכליים בישראל, מטרתו להבטיח קיום בסיסי לכל האוכלוסיות הזכאיות .המוסד מספק שירותים ומידע בנושאי מוגבלויות, גמלאות, ונושאים שונים הנוגעים למבוטחים מהלידה ועד אחרית ימיהם.

דיגיטלי

הנגשת אתרי אינטרנט

תקנות הנגישות לשירות קובעות כי כל גוף המספק שירות ציבורי או מידע על אודות השירות הציבורי, באמצעות האינטרנט, (לרבות באפליקציה סלולריות) חייב להנגישם לאלתר.

המלצות בוגרים

רשמים של הבוגר
סטודנט
אריק כהן
חולון
רשמים של הבוגר
סטודנט
מיכל שוורץ
פתח תקווה
רשמים של הבוגר
מרצה
ירון לוי
תל אביב
רשמים של הבוגר
מרצה
יעקב בראון
מודיעין